Wolfteam Bedava Çar Şifreleri

Wolfteam Bedava Çar Şifreleri

Kurt adamlar ve insanların birbirine düştüğü günlerde geçen wolfteam muhteşem bir güncelleme sistemine sahip. Oyun tür olarak ise; çok oyunculu online, tek şahıs, nişancı oyunu. Türkiye’de Joy Game tarafından sürekli güncellenerek oyuncuların ilgisini çekmeye devam eden oyun Klan ya da bireysel olarak oynayabilme imkânı sunuyor. Sürekli etkinlikler düzenleyen ve yeni oyun karakterleri eklenen oyunda; 4. jenerasyon karakterlerinin tamamının eklenmesi ile beraber toplamda 18 farklı karakterle oyunu oynama imkânına sahip olacaksınız. Bu karakterler birbirinden renkli ve farklı özellikler barındırıyor. Örneğin bunlardan biri 1.Jenerasyon karakterlerinden Yavuz Sultan Selim. 4.Jenerasyon size Simon Bolivar ile oynama imkânı sağlayacak. Oyunu tamamen Türkçe desteğiyle ücretsiz oynayabilirsiniz. Joy para yükleyerek karakterinizi daha hızlı geliştirebilme şansınız olan bir sisteme de sahip. Aynı zamanda wolfteam bedava çarlar sayesinde de karakterinizi maksimum seviyeye getireceksiniz.

Oyuna son güncelleme ile beraber eklenen modlardan belki de en önemlisi kurtarma modu sizi bir sürpriz ile beraber selamlıyor. Bu modda kurtaracağınız karakterler ise Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler ( tanıyorsunuz artık onları Nam-ı diğer Cicişler). Oyun mizahi dili ile de oyun severlerin kalbinde ayrı bir yere sahip. Birçok ülkede oynan oyun yerel pazarlama stratejileri ile oyuncuları eğlendirme konusunda usta ellerden çıktığını kanıtlıyor.

İster Klanınız ile şampiyonluklara koşun, ister tek başınıza beyaz atlı bir prens gibi kurtlara meydan okuyun eğlencenin sınırlarını zorlayacağınız kesin. Bu muhteşem oyunu oynamak için fantastik donanımlara da sahip olmak zorunda değilsiniz. Oyundaki seviyeniz Gönüllü Asker, Subay Adayları, Bölüm Subayları, Subay ve General sıralamasıyla belirleniyor. Bunların kendi içinde alt kademeleri mevcut olup, kazandığınız tecrübe puanları ile yükseliyorsunuz. Asker! Hiç zaman kaybetme, birliğine teslim olmaya hazırlan! Seni muhteşem arkadaşlar ve sürat dolu bir oyun bekliyor. Ayrıca wolfteam özel versiyonlu çarlar için de ziyaret etmen gereken site :

http://wolfteambedavacar.com

Bir önceki yazımız olan TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU HAKKINDA MERAK EDİLENLER başlıklı makalemizde TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU HAKKINDA MERAK EDİLENLER, topeleve ve topeleven hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Wolfteam Bedava Çar Şifreleri” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir