Topeleven

Top Eleven

Top Eleven 2010 yılında Nordeus firması tarafından piyasaya sürülen online bir futbol menajerlik oyunudur. Top Eleven oyununu 100 milyondan fazla kişi oynuyor. Çevrim içi olarak oynanabilen menajerlik oyunları arasında çok popüler beklide en popüleri. Top Eleven menajerlik oyununda birçok farklı yönden takımınızı dizayn edebilirsiniz. Takıma 7 gün 24 saat erişebileceğiniz açık artırma olan transfer bölümünden oyuncular alabilirsiniz. Takımınızla üç kupada mücadele edebilirsiniz.

Top Eleven size Lig Şampiyonlar Ligi ve Kupa olmak üzere üç alanda mücadele etme şansı veriyor. Bu kupaların üçünü de kazanabilirseniz ve üçünü de aynı anda kazanırsanız üçlü kupa menajeri olursunuz. Oyunda bunun gibi birçok unvan elde edebilirsiniz.

Top Eleven oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynayıp oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Top Eleven oyununda arkadaşlarınıza hediye yollayıp arkadaşlarınızdan hediyede alabilirsiniz. Böylece oyun hem daha kolay bir hal alır hem de arkadaşlarınızla yardımlaşmış olursunuz.

topeleven

Top Eleven futbol menajerlik oyununda canlı maçları yönetin ve bu maçlara taktik geliştirin. Bu maçlar diziliş ve özel stratejiler geliştirebilirsiniz. Oyun sırasında oyuncu ve strateji değişikliği de yapabilirsiniz. Top Eleven futbol menajerlik oyununda 24 saat transfer yapabileceğiniz canlı açık artırmalar bulunuyor. Bu açık artırmalar katılıp yetenekli oyuncular transfer ederek takımınızın kadrosunu güçlendirebilir ve daha iyi bir takım oluşturabilirsiniz.

Top Eleven futbol menajerlik oyununu Facebook Android ve İOS platformları üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunda ilk başta basit bir zeminle başlayan futbol maceranızda büyük bir stadyum inşa edebilirsiniz. Oyuncularınıza birçok ligdeki ünlü kulüplerin formalarını satın alıp giydirebilirsiniz. Birçok ünlü kulüp formaları oyun içerisinde lisanslı olarak mevcuttur. Top Eleven futbol menajerlik oyununda sponsorlarla anlaşabilirsiniz. Buradan da takıma gidip takımınız için taktikler geliştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Top Eleven Hile Sitesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Topeleven” için bir yorum

  • 25 Ağustos 2015 tarihinde, saat 00:42
    Permalink

    Güzel ama token alanlara teşvik amaçlı hediye token verilmelidir buşekilde daha fazla token alinir sevgi ve saygı larimla

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir