Top Eleven Yeni Özellikleri

Top Eleven Yeni Özellikleri

 

Günümüzde, sosyal paylaşım platformu olarak kullanılan Facebook, içeriğinde bulundurmuş olduğu pek çok farklı oyun arasında elbette ki Futbol Menajerlik oyunların da yer vermektedir. Bu oyun ise, menajerlik oyunları ilgi alanına giren pek çok kişinin beğenisini kazanmış olurken, rakiplerinin karşısında oyuncularını farklı taktik uygulayarak dizerken, maçları kazanmaya çalışmaktadırlar. Bunun için elbette ki farklı yöntemler ve uygulamalar gerekirken, sizlere bu yazımızda, top eleven yeni özellikler hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Yeni sürümler hakkında Genel olarak 2017 yılında pek çok farklı yenilik bulmak mümkün olmasa da, 2016 yılı 2. Döneminde en yeni özellikler ile birlikte sürümler getirilmiştir. Bu sürümler dahilinde bazı yazılım hataları da ortadan kaldırılırken, oyuncuların oyun zevkini daha iyi yaşaması adına yenilikler yapılmıştır. Örnek olarak, gelişimler, kaldırılan hatalar ve değişimler hakkında bazı bilgilere yer vermek gerekirse, getirilen son sürümden aşağıya doğru bilgilere şu şekilde yer verebiliriz. Top Eleven 5.1 sürümü ile yenilikler Bu sürüm aslında 2016’ nın son aylarında getirildi. Henüz birkaç ay oldu denilebilir. Bu sürüm ile birlikte; tüm Android cihazları ve iOS işletim sistemine sahip cihazların yanı sıra ağ tarayıcı platformlarında da kullanım gerçekleştirilirken, 3. Segment cihazlardan bazı özelliklerin kaldırıldığı da bilinenler arasında oldu. Tabi ki her daim değişime açık olan Top Elen için bazı değerlendirilmeler yapılarak, mesela U- 21 oyuncuları için gereken token miktarını da azalttılar. Bu yenilik ile U- 21 oyuncular; Gençler Akademisi’nden çıkmış olurken, daha kaliteli ve daha az token ile alınabilir hale getirildi. Yapılan iyileştirmeler hakkında diğer bilgiler ise şöyle olmaktadır.

• Oyuncuların, oyunları oynaması halinde bellek kullanımında bazı sorunlar yaşadığı ele alındı ve bellek kullanımı konusunda iyileştirmeler yapıldı. Bellek üzerinde oluşturulan etkinin daha az hale gelmesi adına; ‘’ Yardımcı Raporu’’ ekranı kapsamında yer alan hediye animasyon özelliği de 3. segment cihazlarından kaldırıldı.

• Elbette ki yine bildirim sisteminde yapılan gelişimler ile birlikte, artık maç esnasında zamanında bildirimleri alabileceksiniz

• Cihazlarda tam görüntülenemesin mümkün olmayan ‘’ Lig Tablosu ‘’ için genel bakış da düzenlendi. Böylelikle artık ‘’ Lig Tablosu ‘’ daha net ve tam görünebilecektir

• Kulüp mağazasına giriş yapan bazı oyuncular, kelimelerin karışık ve eksik olmasından şikâyetçi oluyorlardı. Bu garip ve tuhaf kelimeler de düzenlenerek, artık kesilmiş kelimeler bulmak mümkün olmayacak

• Bazı cihazlarda, Futbol Federasyonları logoları tam olarak yoktu. Artık bu sürüm ile birlikte tüm federasyon logoları da eklenerek, sorunlar ortadan kaldırıldı.

• Canlı maç sonunda teşekkür gönderilmesi halinde, teşekkür gönderilen kişilerde bazı bağlantı sorunları ortaya çıkıyordu. Bu sorun da düzenlenerek, daha keyifli bir hale getirildi. Artık bağlantı sorunları yazılım hatalarından kaynaklı olmayacak. Eğer ki halen bağlantı sorunu yaşıyorsanız, bu durum internet bağlantınız ile alakalı genel bir sorun olabilir.

• Şampiyonlar Ligi için seviye dengesinden şikâyet eden oyuncularımız vardı. Artık Top Eleven yeni özellikler arasında bu dengenin de oluşturulduğu bilinirken, aynı özellik ‘’ Süper Lig ‘’ turnuvaları için de getirildi, iyileştirildi.

• Bilgi ekranlarının kaliteleri düşük olduğundan oyun zevki daha az yaşanıyordu.

Yazılım hataları arasında yer alan bu sorunda ortadan kaldırılarak, kalite yüzdeleri düzeltilerek, iyileştirildi. Kendi Federasyonunuzu kurabilirsiniz Yine getirilen yeni bir özellik olan ‘’ Federasyon ‘’ özeliği ile artık kendi federasyonunuzu kurabilecek ve arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz. Sadece hafta sonları düzenlenen federasyon turnuvalarına katılma imkânını yakalayabilirsiniz. Tüm diğer Dünya Federasyonları ile maçlara katılabilecek, oyun zevkini en iyi şekilde yaşayabileceksiniz. Oyun içi sohbet yeniliği Önce ki Top Eleven yeni özellikler arasında yer almıyordu aslında. Fakat son getirilen sürüm ve yenilikler ile birlikte artık oyun içerisinde arkadaşlarınız ile sohbet etme imkânı da yakalayabileceksiniz. 140 milyon kayıtlı kullanıcının kendi federasyonları ile maçlara katılabilmesi 4-6 kişilik gruplar halinde olabilecektir. Yine bu gruplar arasında da arkadaş listenizde yer alan kişiler ile sohbet imkânı yakalarken, ek bir programa ya da uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Genel güncellemeleri sürekli takip etmek ve güncelleme geldikçe bu paketleri yüklemeniz yeterli olacaktır. Jose Morinho Pek çok oyuncunun heyecanla beklediği bu özellik yine bu yılın getirileri arasında. Ünlü teknik adam Jose Morinjo oyun özelliklerine getirilerek oyunculara sunuldu. Sizlerde bu özelliklerden faydalanmak üzere, güncellemeleri takip edebilirsiniz. Güncelleme yapamıyorum Bazı kişilerin yeni özelliklerden faydalanamadığı görülmektedir. İlk olarak güncelleme işlemlerini yapmanız gerekiyor. Eğer ki güncelleme işleminde bir takım sorunlar yaşıyorsanız, sorunun ana nedeni oldukça önemlidir. Biliyorsunuz ki güncellemeler için bazı paketlerin cihaza indirilmesi yüklenmesi gerekiyor. Bu yüklemenin tamamlanması ve güncellemelerden faydalanılması için, yeterli olan disk miktarı önemlidir. Cihazlarınızda kullanılabilir disk alanı yok ise; güncellemeler tamamlanmayacaktır. Eğer ki sizlerde de bir takım sorunlar bu şekilde gerçekleşiyorsa, ilk olarak, cihazınızda kullanımı gereksiz uygulamaları kaldırmanız ya da oyunun yükleneceği telefon ya da hafıza kartı içerisinde bazı dosyaları silerek alan kazanabilirsiniz. Bu oyun hakkında tüm diğer özellikler, hile ve token kazanma yöntemleri için web adresimizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Sürümleri başlıklı makalemizde Top Eleven Sürümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir