Top Eleven Yarışmaları

Top Eleven Yarışmaları

Top Eleven sosyal ağların çok yaygın olduğu bu yıllarda facebook üzerinden oynanan milyonlarca kullanıcısı olan bir oyun. Diğer oyunlar kadar çok vakit almayan fakat aynı oyunlar kadar zevki veren bir oyun olup, milyonların sevgisi ve tutkusu meydana getirmiştir. Gerçekten sadece günde saatten daha az vakit geçirip transfer yapma, oyuncu yetiştirme, hazırlık maçları ile arkadaşlarına meydan okuma, oyunculara verilecek ücretleri belirleme gibi bir menejerin ve klüp başkanının yapabileceği her şeyi uygulayıp gerisini zevk almak için bir süre beklemeye alabilirsiniz. Online oyunların hemen hemen hepsinde hileler yapabilirsiniz ama top eleven oyununda bu biraz imkansız gibi görünenilir. İnternette gezinirken top eleven hileleri, Top Eleven Yarışmaları, top eleven para hilesi gibi bir çok link gözlemleyebilirsiniz. Fakat oyunun sahipleri gerçekten alışılagelmişin dışında tüm hileleri saf dışı bırakmak için ellerinden gelenin fazlasını yapılıyorr. Top eleven oyununu biraz açıklığa kavuşturalım; Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Top elevenda başlangıç olarak bir takım kurarsınız ve sunucu tarafından sizlere bir kadro verilmektedir. Böylece menajerliğe ilk adımı atarsınız.

Takımınız lige başlanırken Şampiyonlar ligi, Dünya kupası ile Lig kategorilerinde maçlar oynamaya başlanılır. Sizler maçları canlı olarak izleyip sakatlık, kart ya da takımınız geri düştüğünde oyuncu değişiklikleri, strateji değişiklikleri gibi müdahalelerde bulunubilir. Maçlardaki başarınıza göre, stadyumunuzun seviyesine göre taraftar sayınız, dolayısıyla kulübünüzün maç başı kazanacağı para da artış gösterecektir. Maçlara ve Top Eleven Yarışmalarına oyuncuları hazırlayabilir, ihtiyaç halinde oyuncu transfer ederek, işinizi görmeyecek oyuncuları satışa çıkararak da takımınızın düzenini sağlanabilir. Diğer rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için en büyük kozunuz top eleven hilesi olmalıdır. Para karşılığı token alabilirsiniz top eleven tokenlar sizlerin transfer işlemlerinde en büyük yardımcınız olur. Top Eleven Hileleri Hakkında Top Eleven futbol menajerlik oyunu çok popüler bir oyundur. Top Eleven dünya genelinde 100 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu bulunan bir oyun olduğunu hatırlatalım. Bu oyun beklide dünyanın en popüler futbol menajerlik oyunudur. Özellikle oyunun Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda da milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Top Eleven oyunundaki amaç bir takım kurulması. Bu takımla üç ayrı kupada yarışılabilir. Bu takımla şampiyonluklara ulaşmak asıl hedeftir. Oyunda oyuncu alıp satılabilir. Top Eleven Yarışmaları oyununda takımınıza bir stadyum inşa edilebilir.

Top Eleven oyununda takımınızın ekonomik yapısını düzenleyip finans konusuyla ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte bu oyunu oynayabilir ve kimin daha iyi bir çalıştırıcı olduğuna karar verilebilir. Özellikle arkadaşlarınıza hediye yollayabilir ve onlardan hediye alınabilir. Top Eleven oyununu bilgisayardan telefondan tabletten oynanır. Facebook üzerinden Google Play Store üzerinden ya da Appstore üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkündür. Ayrıca cihazlarınız arasında bağlantı kurarak aynı takımı gerek telefondan gerek tabletten gerekse de bilgisayardan kontrol etme imkanına sahipsiniz. Top Eleven oyununda pek çok farklı ülkeden oyuncuyla karşı karşıya gelme ihtimaliniz bulunuyor. Çünkü 30 dilden fazla dil desteğine sahip bu oyundu birçok ülkeden oynayan insanlar mevcut. Bu oyunun desteklediği dillerden birisinin de bizim dilimiz olan Türkçe olması bizim için büyük avantajdır. Türkçe dil desteği olmayan bir oyunda sürekli kelimeleri anlamak için uğraşmak zorunda kalırsınız. Top Eleven bu yönden çok iyi bir oyundur. Ayrıca dil desteği ile ilgili sorun yaşarsanız

Top Eleven ekibine başvurmanız yeterli olur. Onlar bu sorunu kısa sürede çözüme kavuştururlar. Bunun için bir form yardımıyla internet üzerinden Top Eleven destek sayfasından isteğinizi iletilebilir. Özellikle bu destek sayfasına oyundaki hataları ve bugları da bildirebilirsiniz. Bu destek sayfası oyunla ilgili tüm sorunlarınıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlar top eleven token hilesi programlarını deneyen ve sonrasında olumlu olumsuz dönüş yapan arkadaşlar bulunuyor. Önemli bir nokta ve sitede en çok yorum aldığımız konuların başında gelir, hem bütün yorumları bir araya toplamak hem de top eleven hileleri‘nin mantığını kavramak için bu yazıyı yazma gereği duyduk. Önce şunu söyleyelim top eleven‘da token kazanmak için ip değiştirip anket dolduruyoruz ya da bir oyunda belirli bir puana ulaşıyoruz vs… Peki neden ip değiştirilir? Değiştirmesem ne olur diye sorular aklınıza takılabilir. Şöyle belirtelim bizim ülkemizde top eleven sponsorları herhangi bir ankete ya da herhangi bir yere üyeliğe az token veriyorlar veya hiç vermezler. Yabancı ülkelerde sponsorlar bu oyuna daha fazla yatırım yapıyorlar ve dolayısıyla insanlara daha çok token kazandırır biz de bu imkanı ip değiştirerek elde edebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Token Kazanma Yolları başlıklı makalemizde Top Eleven Token Kazanma Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir