Top eleven yaralanma laneti – Sakatlık Hilesi

Top elevende sakatlıklar başımızı ağrıtabiliyor. Tam iyi bir kadro kurdunuz ve takımınız iyi gidiyorken, sakatlık problemleri ile karşılaşıp, oyuncularınızı değiştirmek veya taktiğinizden ödün vermek zorunda kalabiliyorsunuz. Özellikle üç kulvarda, lig, şampiyonlar ligi ve dünya kupası gibi mücadele ediyorsanız takımınızda sakatlanma riski artıyor ve herkes gibi siz de sakatlık hilesi‘ne ihtiyaç duyuyorsunuz.

Öncelikle şunu belirtelim, sakat oyuncuyu ancak ve ancak sağlık paketleri kullanarak düzeltebiliyorsunuz. Sağlık paketi kazanmak için de çeşitli yollar mümkün, bunların başında arkadaşlarına gönderip, onlardan hediye olarak almak geliyor. Her gün bir sağlık paketi gönderip, arkadaşınızdan da almanızı öneriyorum, tedavi paketini mutlaka biriktirin.

Top eleven sakatlık hilesi

Yaralanmalara ve sakatlıklara engel olmak için yüzde yüz bir yöntem yoktur ancak aşağıda belirteceğim hususlara uyduğunuz taktirde sakatlıkları önemli ölçüde azaltmanız mümkün.

 • İnşaat ve tesislerinizi geliştirerek ve özellikle de çim kalitesini artırarak sakatlanmaların önüne geçebilirsiniz.
 • İyi oyuncularınızı önemli maçlara saklayın, kolay maçlarda dinlendirin, özellikle dostluk maçlarında bu oyuncularınızı asla kullanmayın. Gelişime açık genç ve dinamik oyuncularınızı kullanmanız, hem deneyimlerini artırmanızı hem de oyuncularınızın gelişmesini sağlayacaktır.
 • Önemli maçlar öncesi oyuncularınıza antrenman yaptırmaktan kaçının, antrenmanlar sakatlık riskini artıran önemli etkenlerden biridir.
 • Oyuncu kadronuzu geniş tutmanız da olası sakatlanmalarda rotasyona gitmenizi kolaylaştıracaktır.

Her şeye rağmen oyuncunuz sakatlandı, bu durumda yapmanız gerekenler ise;

 • Eğer oyuncunuz sizin için çok değerliyse, hemen ilk günden iyileştirmeye çalışın.
 • Joker olarak kullandığınız bir oyuncuysa, ve eğer önemli bir maçınız yoksa bekleyin.
 • Gün geçtikçe oyuncuların iyileşmesi için gereken tedavi paketi sayısı azalacaktır. Bu doğru orantılı bir şekilde azalmamaktadır. Örneğin iyileşmesine iki gün kala gereken tedavi puanı 8 iken, bir gün kala 5’e düşmektedir. Özellikle 15-20 günlük bir iyileşme süreci varsa o oyuncuyu fazla bekletmeyin, ayak kırılması gibi sakatlıklar hemen düzelmezler ve bütün tedavi puanlarınızı kullanarak iyileştirin. Veya oyuncunuzu satarak başka bir oyuncu transfer edin. Bunun için top eleven transfer hilesi kullanabilirsiniz.

Son olarak takımıza güçlü savunma ve güçlü bir hücum yaptırıyorsanız her zaman sakatlanma riskiniz yüksektir, bu taktikleri zorlu maçlarınızda kullanmanızı öneriyorum. Her maça güçlü ve sert bir oyun tarzıyla çıkmayın.

Bir önceki yazımız olan Top eleven transfer hilesi başlıklı makalemizde Top eleven açık artırma ve Top eleven açık artırma hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Top eleven yaralanma laneti – Sakatlık Hilesi” için 6 yorum

 • 29 Mart 2014 tarihinde, saat 09:16
  Permalink

  token hilesi istiyorum ve para hilesi 100 token 10000 para

  Yanıtla
  • 17 Nisan 2014 tarihinde, saat 20:08
   Permalink

   heye ya ole kolayyyyyyyy

   Yanıtla
 • 10 Mart 2015 tarihinde, saat 22:01
  Permalink

  Bana token ve para lazım acil yardimci olun lutfen

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir