Top Eleven Tokenleri Nasıl Kazanılır

Top Eleven Tokenleri Nasıl Kazanılır

 

Top Eleven Nedir Top eleven online oyunu Facebook üzerinden oynanan bir oyundur. Kurucusu olan Nordeus tarafından 2010 yılında geliştirilmiştir. Bir zamanlar Facebook sosyal platformunda en çok oynanan oyun olmuştur. Facebook platformunda oynanmaya başlasa da daha sonraları bir çok internet platformunda oynanmış en son uygulaması çıkmıştır. Top eleven online oyunu bir menajerlik oyunudur. Oyunun yapılış amacı sosyal ortamlarda futbol oyununun yönetim eksiklerini gidermektir. Bir çok oyunun yanı sıra top eleven online oyunu strateji oyunudur. Oyunda takımlarınızı oluşturabiliyor istenilen arma ve formalar yaratılabiliyor. Bu oyunda da gerçek hayatta oynanılan futbol oyunu gibi strateji ve saha diziliminin oldukça önemli olduğu biliniyor. Oyuncuları tanıyıp saha dizilişlerini ona göre düzenlemek oyun için çok önemli bir noktadır. Lige yeni başlandıysa oyuncuları iyi tanımak, tecrübelerine hakim olmak ve saha dizilişlerini oyunculara göre ayarlamak oyunun stratejik kısımlarından en önemli olanı. Oyunu oynadıkça para ve token kazanır, transfer yapmaya başlanır.

Peki top eleven tokenleri nasıl kazanılır? Token nedir Token, Top eleven oyununun ödül parasına denir. Bu tokenler, bir menajer olarak futbol dünyasındaki yerini belirler. Bu nedenler bu tokenler oyun dünyasında avantajlar kazanmanı ve oyunu daha hızlı ilerletmeni sağlar. Tokenler oyunun en önemli parçası olduğundan top eleven oyun kurucuları bu tokenleri kazanmanız için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. En basit token kazanma yöntemlerinden birisi TV hakları sözleşmesidir. Oyuna ilk başlanıldığı zaman ilk iki TV erişim hakkına sahip olunuyor. Birincisi her gün token verirken diğeri hem her gün oyuna girildiğinde hem de 4 gün üst üste oyuna girdiğin zaman token kazanılıyor. Diğer bir yöntem ise takımın ligdeki başarısına göre kazanılan tokenler oluyor. Nasıl kazanılır Top eleven online oyununda token kazanmak oldukça sabır gerektiren bir durumdur. Kimi zaman çok token kazanılırken kimi zaman günlerce token kazanılamayabilir. Bu yüzden hırs yapılmamalıdır. Beklediğiniz takdirde token kazanmak oldukça kolaydır. Ama bir şeye dikkat etmek gerekir ki uzun süredir beklenilen token gelince hepsi bir anda harcanmamalıdır. Yerinde harcandığı sürece token sıkıntısı çekilmez, tokenler kasanızda az miktarda da olsa durmalı ve üzerine gelen tokenler de yavaş yavaş kullanılmalıdır.

Top eleven oyununda top eleven tokenleri nasıl kazanılır? Top eleven oyununda bedava tokenler kazanmak için oyunun üst kısmında bulunun sarı bir dairenin içinde t harfinin bulunduğu butona basın. Daha sonra açılacak olan pencerenin üst kısmında bulunan bedava token kazan tuşunu basın. Karşınıza gelecek teklifleri ya da reklamları izleyerek token kazanmanız oldukça kolay olacaktır. Oynama tarzına ve sizin o günkü durumunuza göre bazı TV hakları sözleşmeleri diğerlerine göre daha mantıklı olabiliyor. Örneğin her gün oyun oynanmayabilir bu yüzden “her gün bir token” seçeneği bu oyun için uygun olmayacaktır. Yada oyun oynadığınızda tokene ihtiyacınız varsa dördüncü seçeneği uygulayabilir atılacak bir imzayla 4 günde kullanılacak toplam 3 token elde edilebilir. Eğer medya sponsorluğu imzalanmadıysa, oyun bunu hatırlatacak veya “Finansman” sekmesinden “TV hakları” bölümüne yönlendirecektir. Top eleven online oyununda diğer bir token kazanma yöntemi oyuna arkadaş davet etmektir. Fakat bu yönteminde bazı bazı adımları vardır. Davet edilen arkadaşlardan token kazanmak için davet edilen arkadaşların takımlarının iyi bir seviyede olması gerekir. Mesela belli bir sayıda maç kazanmış olmaları gerekir.

Aynı zamanda takım oyuncularını başka menajerlere satılarak da token kazanılması mümkündür. Bazı oyun dışı aktivitelerle de token kazanmak oldukça mümkündür. Örneğin partnerlerin videoları izlenerek, bazı istenilen görevleri yaparak ve anketleri doldurarak token kazanılabilir. Oyunun Facebook ve Twitter sayfalarında sık sık düzenlenen yarışmalara takılıp token kazanabilmek de bir diğer yöntemdir. Bütün bu seçenekleri takip edip token kazanmak kolay hale gelecektir. Token kazanmanın bir diğer yöntemi de şudur. Öncelikle bilgisayarınıza CCleaner ve VPN programlarından herhangi birini indirmeniz gerekmektedir. İlk olarak VPN programını bilgisayarına kurun. www.topeleven.com sitesinden hesabınıza giriş yapın. Daha sonra VPN programını açın ve herhangi bir İP kodu ile siteye bağlanın. Oyunu açtığınızda karşınızda bulunan sayfasının üst kısmında bulunan win token veya jeton kazan butonuna tıklayın. Karşınıza bir çok sponsorlu teklifler çıkacaktır. Bunları tek tek deneyin. Bazı teklifler çerezler yüzünden token vermiyor olabilir bunun için her seferinde token kazanmadan önce CCleaner programında ufak çaplı bir temizlik yapmanız önerilir. Yukarıda bahsedilen token kazanma yöntemleri uygulandığı takdirde bir çok yöntemden olumlu dönüş alınabilir. Hepsinin doğru uygulandığından emin olunmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Bütün Hileleri başlıklı makalemizde Top Eleven Bütün Hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir