Top Eleven Token Kazanma Yolları

Top Eleven Token Kazanma Yolları

Ülkemizde bir dönem Facebook üzerinden hayli kullanıcıya ulaşan Top Eleven şimdi de IOS ve Android mağazaları ile milyonlarca insana komşu oluyor. Top Eleven, bir futbol menajer oyunlarıdır. Oyuna üye olduktan hemen sonra futbolun heyecanına ortak olacaksınız. Fakat oyunun içinde karşılaşacağınız pek çok sorunu da bilmeniz gerekir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra sizden bir takım seçmeniz ve amblemini belirlemeniz istenmektedir. Burada dikkatli bir seçim yapmalısınız; zira ileride değişim yapmak isterseniz token almanız gerekir. İnternet ortamında en çok aranan kelime grubu Top Eleven Token Kazanma Yolları; muhtemelen tanık olmuş olabilirsiniz. Oyunun bir hilesi var mı, size detaylı bir bilgi sunmak için görüşlerimizi bildirmeyi görev biliyoruz. Kontratı imzalamadan önce bilmeniz gereken birkaç şeyi size hatırlatmak istiyoruz. Top Eleven Token Kazanma Yollarından bahsedelim. Token, aslında jeton demek oluyor. İnternet oyun platformunda sıkça adı geçen, para ile satın alınan birimini ifade eder. Jetonlar sayesinde, oyunun içeriğine göre çeşitli aksesuarlar, ürünler ile karakterler alınmaktadır.

Top Eleven’da token birçok yerde karşınıza çıkar. Özellikle transfer dönemlerinde token ihtiyacı adeta zirveye ulaştırmaktadır. Token kazanmanın birçok yolu bulunuyor;

• Para ile token alma yani kredi kartı ile site üzerinden,

• Oyuncu satışından token elde edilmesi

• Sponsorlarla sözleşme imzalayarak token alınması Top Eleven token hilesi Son zamanlarda Top Eleven Token Kazanma Yollarını sıklıkla duymaya başladık gelin inceleyelim.

Belirttiğimiz gibi, oyunun başlangıcında sizden bazı işlemleri yapmanız istenir. Bu işlemlerin en can alıcısı TV hakları sözleşmeleridir. Token kazanabilmenin ve token hilesinin en temiz ve basit yolu bu olduğu bilinmelidir. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken bir durum bulunuyor; oyun tarzınız ve oyuna devam etme sürenize göre seçim yapmalısınız; zira size farklı sözleşme maddeleri sunulur. Eğer her gün Top Eleven oynayacaksanız günlük 1 token kazandıran anlaşmayı kabul edilmelidir. Diğer anlaşmalar ise sonraki seviyelerde karşınıza çıkar; ligdeki başarıya göre çok token ve ya az ama bir kerede verilen token seçenekleri bulunuyor. Finansman sekmesinden TV haklarını seçerek, iyi bir sözleşme yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu konu yazılan top eleven para hilesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Top Eleven Token Hilesi İçin Yöntemler Top Eleven’da bir diğer token kazanma yolu ise arkadaş davetinden geçmektedir. Sanal ortamdaki arkadaşlarınızı oyuna davet ettiğiniz taktirde token kazanmaya devam ediyor. Ancak davet gönderdiğiniz kişilerin oyuna girmesi ve birkaç maç çıkarması gerekir. Yani, top eleven token hilesi yapmaya kalkışmayınız. Davetiye alan arkadaş, bu oyunu gerçekten oynayabilecek birisi olmalıdır. Bir diğer yöntem ise oyuncu satılmasıdır. Özellikle genç yaşta takıma kazandırdığınız oyuncular ile gün gelecek çok güçlü fiziksel yapıya ve futbol zekasına sahip olur. Yuvadan uçma vakitleri geldiğinde ise ucuza aldığınız futbolcuları yıldız statüsünde satarak para ve token kazanabilirsiniz. Buraya kadar anlatılanların hepsi oyun içi token kazanma yöntemleridir. Ancak oyun dışı aktiviteler sayesinde de hatırı sayılır miktarda top eleven token hilesi kazanmanız mümkündür. Top Eleven iş ortaklarının sitelerine yönelerek, oradaki içeriklere tıklamanız yoluyla bu süreci başlatırsınız; eğer yönlendirilen sitede video varsa sonuna kadar izler ve ‘oppss’ yazısı ekranda belirene kadar token kazanabilirsiniz. Yani orada istenen görev ne ise o çerçevede bir uygulama yapmanız gerekmektedir.

Top Eleven Android Token Kazanma Hilesi Hakkında Oyun android cihazlarda daha hızlı bir şekilde oynandığı için özellikle oyuncu transferi aşamasında Androidden token kazanma mümkün hale gelir. Bilgisayara göre daha hızlı olması ve diğer kullanıcıların kıyasıya yarıştığı teklif aşamasında sizi bir adım öne götürmektedir. Tam teklif kapanmadan düğme kırmızı olur; süre 0’ya çok yakınken hemen harekete geçmeye çalışın. Bu yöntemle 4-5 token kazannılabilir. Ayrıca bir dosya (.apk) indirerek Top Eleven token hilesi yapılabilir. Bu sayede sınırsız tokene ulaşırsınız. Ancak bu aşamada virüslü programlardan ve yöneldiğiniz sitenin güvenilirliğinden emin olmanız gerekiyor. Top Eleven oyununun ödül parasına ‘ Token’ denmektedir. Bu paralar, bir menajer olarak senin futbol dünyasına etkini temsil ediyorlar. Bu nedenle oyun içerisinde bu paralar, avantaj elde etmek ve ya gerektiğinde daha hızlı ilerleyebilmek için kullanılmaktadır. Tokenlar oyunun bir temel parçası olduğundan, kolay kazanılmaları için elinizden gelenleri yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Güncellemeleri başlıklı makalemizde Top Eleven Güncellemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir