Top Eleven Token Hilesi

Top Eleven Token Hilesi

İlk olarak top eleven hilesi için top eleven oyunu ile karşılaşma zamanımdan bahsederek olaya başlamız gerekir. Sanırım bundan 4 yıl önce 2010 Mayıs aylarında facebook üzerinden pek çok arkadaşımdan gelen bildirimlerle top eleven football manager adında bir oyun olduğunu öğrendik. Tabi top eleven, daha sonra pek çok platformda kendini geliştirerek, android ve apple için de oluşturduğu uygulamalarla, bir çok alanda oynanabilir hale dönüştü. Oyunun nihai hedefi günümüz futbol oyunlarından farklı değildi, yani her seviyede oluşan liglerde takımını üst sıralarda tutulmasını sağlayarak bir üst lige çıkma amacı taşıyordu. Tabi üst lige çıkarken gerekli olan takım, transfer, stat, emirler gibi ayarları yapmamız ve takımımızı sürekli geliştirmemiz gerekmekteydi. Oyun en başta çok kolay bir şekilde ilerlemesine rağmen, seviye ve level arttıkça rakipler güçleniyor ve sonrasında her şey daha da karmaşık bir hal alıyordu. Aslında 30.seviye’ye gelene kadar pek çok zorlukla karşılaştım ve taki ki bunlar bir süre sonra beni top eleven hilesi aramaya yöneltti. Tabi gün geçtikçe bu oyunu benimle aynı serverde oynayan arkadaşlarımın ise çoğalmasıyla oyunun benim için daha bir zevkli hale geldiğini söylemeden geçemem.

Neyse bu konuyu açma sebebimiz aslında hem deneyimlerimizi paylaşarak, sizlerle etkileşimde bulunmak hem de bu platform altında yayınlanacak bir çok Top Eleven Token Hilesi programını sizlere aktarabilmek, ilk olarak sitemizde ne tarz top eleven hileleri yer alacak biraz bunlara değinelim. Para Kazandırıcı Top Eleven Hileleri Paralar, top eleven oyununda en fazla ihtiyaç duyulan top eleven hilelerinden biridir. Oyunun başlarında çok paranız olur ve hatta bu paraları nereye saçacağınızı bilemeyeceğiniz durumdasınızdır. İlk 10 seviye bol paranızı kullanmak için stad, forma ile saçma sapan oyuncu transferlerine paranızı harcarsınız fakat gün gelecek ve bu paraları harcadığınız için, kendinize küsecek, gecelerinize uyku girmeyecek ve sonra ben ne yaptım! niye böyle oldu ki! ben oynamıyorum arkadaş! bu oyun çok sıkıcı! biraz param olsaydı ah ah! bana biraz forma gönder! diyeceksiniz bunu unutmayınız. Ben size bu platform altında yapılması gereken adım adım işlemleri anlatalım.

Etkili bir takım oluşturmanın adımlarını görecek ve bütün seviyelerde tabiri caizse Suarez gibi gibi onlarca futbolcunuz olacaktır. Tabi ısırmayanından Şimdi arkanıza yaslanın ve bu yazıyı okumaya devam ediniz. Hiç ses etmeyin ve, Top eleven para hilesi ile takımınız hiç bilmediğiniz duymadığınız yöntemlerle coşacaktır. Token Kazandırıcı Top Eleven Hileleri Token yani jeton da oyunun en fazla ihtiyaç duyulan envanterlerinden birisidir. Güçlü bir takım = Fazla Token denilebilir. Az önce de bahsettiğim gibi, oyunun başlarında çok paranız olur ancak tokeniniz olmaz, ilerleyen seviyelerde özellikle 20.seviye civarında oyunda vereceğimiz top eleven token hilesi ile oyunda pek çok tokene sahip olursunuz ancak, yeteri kadar paranız olmadığından oyuncu transferi için cılız, ucuz, düşük yıldızlı oyunculara bakar durmaktaydınız. Hatta transfer marketin önüne bir tabure atıp bekleseniz bile, size uygun oyuncuyu ve takımınıza güç katıp artı değerler katacak oyuncuları alamayabilirsiniz. Peki token kazandıran top eleven hilesi için nasıl bir işlem mi uygulayacağız gelin bakalım? Bu konu da yine bu ekranlar üzerinden, ilmik ilmik işlenerek sizlere aktarılacaktır. Çarpıcı örneklerle top eleven hilesini sizler de kolayca uygulayabilirsiniz.

Top Eleven Yaralanma ile Sakatlıktan Kurtulma Hilesi Top eleven yaralanma dediğin zaman orada bir duracaksın en önemli en kritik maç arefesinde en fazla güvendiğiniz, ligde gol kralı olan oyuncunuz sakatlanmaz mı, hele işin ucunda bir idda varsa bilgisayarınızı balkondan aşağı atasınız gelir, gelir diyorum çünkü hala yaralanmadan kurtulma yollarını ile top eleven football manager yaralanma hilesini nasıl yapacağımızı, en güçlü en çok yıldıza sahip oyuncunuzu tek işlemle nasıl geri getireceğinizi anlatalım. Eğer şu anda bulunduğunuz seviyede güçlü bir takım kurmadıysanız ve devamlı olarak ağır malubiyetler alıyorsanız ve ben sıfırdan başlayıp en iyi top eleven takımını kuracağım diyorsanız şimdiden facebook top elevene üye olarak yeni bir takım kurun ve hiç bir işlem yapmadan adım adım uygulayacağımız top eleven hilesi işlemlerini bekleyiniz.

Bir önceki yazımız olan TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU KONTROL PANELİ KULLANIMI başlıklı makalemizde Top Eleven, TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU KONTROL PANELİ KULLANIMI ve top eleven hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir