Top Eleven Token Hilesi Ve Top Eleven Oyunu Oynama Yolları

Top Eleven Token Hilesi Ve Top Eleven Oyunu Oynama Yolları

 

Futbol içerikli oyunları tercih eden pek çok oyun sever bulunurken, elbette ki bunlar arasında önemli bir yere sahip olan Top Evelen, günümüzde pek çok kişi tarafından yaygın şekilde tercih edilmektedir. Facebook kapsamında çıkarılan onlarca farklı oyun içerisinde bazı kişiler tarafından oldukça beğenilmesi ile günümüzde yaygın bir kitleye hitap etmektedir. Süper bir menajerlik oyun olarak tanımlamamız mümkün olurken, elbette ki oyunda karşınıza çıkan rakiplerinizi yenebilmek için taktikleriniz oldukça önemlidir. Bu durumda rakiplerinizin dizilişlerine göre uygun bir diziliş gerçekleştirmeniz gerekirken, bunlar hakkında biraz bilgi sahibi olmak önemlidir. Mesela sizlere bu yazımızda, top eleven token hilesi ve top eleven oyunu oynama yolları hakkında bilgiler vermeye çalışacak olurken, bazı diziliş stratejileri hakkında da şu bilgilere göz atmak mümkündür. Sonrasında ise Top eleven token hilesi ve diğer hileler hakkında bilgiler vererek yardımcı olalım. Rakibine göre diziliş Her ne kadar bu dizilişler için seviyeniz önemli olsa da, her rakip özelliği için aynı taktik ile maç kazanma riskiniz oldukça düşüktür. Bu sebepten dolayı rakibinize uygun bir dizilim gerçekleştirerek, onun karşısında avantaj yaratmanız tavsiye ediliyor. Aşağıda yer alan bazı dizilim bilgileri sizlere bu konuda yardımcı olsa da, elbette ki 100 maçı kazanacağınızın garantisini vermemektedir.

Aşağıda yer alan bilgiler eşit seviyelere sahip olan oyuncular için hazırlanmıştır. Gerekli bilgiler şöyle olurken, top eleven token hilesi ve top eleven oynama yolları hakkında da hile bilgilerine daha sonrasında yer vererek sizlere yardımcı olalım.

• 3 N ile ifade edilen yer; 3 merkez oyuncusu demektir

• 3 W ile ifade ise; sol, sağ ve merkez oyuncularını temsil ettiği bilinmelidir. Oyun hileleri hakkında Bu oyun için en çok araştırılan konular arasında, elbette ki token hilesi yer almaktadır. Sizlerde; top eleven token hilesi ve top eleven oyunu oynama yolları hakkında araştırmalar yaparken, oyun zevkini daha iyi yaşamak adına, hile yerine kendi imkânlarınız ile ilerlemeyi tercih etmenizi tavsiye ettiğimizi bilmenizi isteriz. Fakat bazı hileler hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlara yer vermemiz mümkündür.

• Token hilesi, belirli bir maçı oynamadan direkt olarak kazanmak anlamına gelmektedir. Bunu bazı uygulamalar ve programlar ile gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

• Bu bilgilerin yanı sıra, yine şu yöntemler ile token kazanma şekillerini tercih edebilirsiniz. Token kazanma yöntemleri

• Oyuncu satışı ile token kazanma

• Kredi kartı ile token satın alma

• Reklamları kullanarak, reklamları izlemeniz halinde token kazanma

• Sponsor sözleşmeleri ile token kazanma Android cihazlarda token kazanma Andorid cihazlarda daha hızlı bir oyun imkânı sizlere sunulmaktadır.

Bu durumda oyuncu transferi yapmanız halde, bazı yöntemleri uygulayarak token kazanma imkânını yakalayabilirsiniz. Fakat burada ön şart, bilgisayarlarınızın diğer rakip oyunculara göre daha hızlı olması gerekmektedir. Böylelikle teklif aşamasında da rakiplerinizden daha hızlı olmanız adına önde olacaksınız. Teklif esnasında ise kapanmadan bildiğiniz gibi düğme kırmızı olmaktadır. Süre 0’ a en yakın olması halinde direkt harekete geçebilir bu yöntem ile birlikte 4-5 token kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Diğer bedava token kazanma yöntemleri Yukarıda genel olarak token kazanma yöntemleri hakkında bazı bilgileri vermekte olup, bunların yanı sıra bir dönem; İngiltere üzerinden 63 token kazanma imkânı da bulunmaktaydı. Bu yöntem ile dakikalar içerisinde hesabınıza token yükleyebileceksiniz. Anında hesabınıza geçen tokenleri ise dilediğinizde kullanabilecek, rakiplerinizin bir adım önünde olabileceksiniz. Bunun için ise mevcut IP adresinizi değiştirerek, İngiltere IP adresi ile birlikte Top Eleven resmi web sayfası üzerinden token kazanma reklamları için formları doldurabilir, ülkeniz dışı bir IP adresi ile bedava token elde edebilirsiniz.

Elbette ki bu konuda bazı forum siteleri, sizlerin IP’ lerinizi ele geçirmek için sahte yöntemler de sunabilmektedir. İlk olarak kullanılacak olan IP değiştirme programlarının, güvenli ve özel olmasına dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Eğer ki farklı IP’ ler ile giriş yaparak token kazanma yöntemini kullanacaksanız, ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan IP değiştirme programları tercih edilebilir. Bir dönemler bu yöntemler ile token kazanmak mümkündür. Fakat elbette ki her daim yeni güncellemeler getirilirken, hile engelleme programları da bu platformun çalışmaları arasında oluyor. Bundan kaynaklı olarak bugün uyguladığınız bir yöntem, diğer bir gün sizin işinize yaramayabilir. .apk ile token kazanma Yine; top eleven token hilesi ve top eleven oyunu oynama yolları arasında yer alan; ‘’ . apk ‘’ uzantısını da indirerek, token hilesi yapmanız mümkündür. Bu dosya ve uzantıyı internet üzerinden indirerek, bu sayede sınırsız token kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Fakat genel olarak bu dosyanın indirilmesi halinde bazı web sitelerinden virüs alabileceğinizden dolayı dikkatli davranmanız ve web adresi seçimine önem vermeniz tavsiye edilmektedir. Genel olarak bu oyun hakkında şuan ki bilgiler bu şekildedir. Güncel bilgilere her daim ulaşabilmek üzere bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Token Topeleven'da Nasıl Bulunur başlıklı makalemizde Token Topeleven'da Nasıl Bulunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir