Top Eleven Token Hilesi için Yöntemler

Top Eleven Token Hilesi için Yöntemler

Aslında çok fazla düşündüm bu konu üzerine ve bir çok yazı çıkardım. Sorun şu ’top eleven en iyi taktik’ neydi? Takımımı en iyi taktiklerle nasıl yükseltir ve yenilmezlik rekoru kırılabilir mii? Ve sonra dedim ki, aslında top eleven en iyi taktik takımındaki oyunculara göre mi belirlenirdi yoksa önce taktiği belirleyip sonra mı transfer yapılmalı? Peki ben top eleven en iyi taktik için ne mi yaptım gelin inceleyelim? Top eleven oynayan hemen herkes için en büyük sorunlardan bir tanesi takımınızı yenilmez yapabilecek ve özellikle takımınızın iyi oynamasını sağlayacak Top Eleven Token Hilesi için Yöntemler nedir sorusuna cevap verelim. Alt liglerdeyseniz ve rakiplerinizde o kadar güçlü değilse o zaman basit taktikler ve birazda kaliteli transfer ile üst liglere çıkmayı ve ya yeni kupalar kazanmayı başarmanız mümkündür. Ancak üst liglere çıktıkça ve rakipleriniz güçlendikçe ise artık galibiyet almak o kadarda kolay olmayacaktır. Hatta çoğu oyuncu aldıkları bol gollü yenilgi sonrasında taktiğini değiştirerek takımını kevgire dönüştürebilir. İşte bu sıkıntıları yaşamamak için taktik seçiminde sizin de dikkat etmeniz gereken belli başlı şeyler vardır. Güçlü bir taktik oluşturmadan önce ilk olarak bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

En iyi top eleven taktikleri neler olabilir?

Takımınızı güçlü ve yenilmez yapacak en iyi Top Eleven Token Hilesi için Yöntemler için güçlü oyunculara sahip olması gerekmektedir. Transfer yapmak için daha önce de bahsettiğimiz top eleven token hilesi size yardımcı olur. Yoksa taktikleriniz ne kadar iyi olursa olsun güçlü rakipler karşısında hüsrana uğramaktan başka bir şey yaşayamazsınız. Özellikle de üst seviyelerde iyi oyunculara sahip olmanız şarttır. Yani taktiğe göre oyuncu değil de oyuncuya göre taktik belirlemek daha etkili olur. Futbolcu alırken özellikle AML ve AMR bölgelerindeki oyuncularınızın özel yeteneğe sahip olması gerekir. Aksi halde takımınız kanatları etkili bir halde kullanamazlar. Ayrıca defans kurgunuzu da iyi yapmanız gerekir. Ancak işi abartarak tüm takımı defansa yığmayınız. 3 DC ve ya dörtlü defans bu manada işinizi görür. Bunu ise yine takımınızın taktiğine göre siz ayarlayınız. Bir diğer dikkat edilmesi gereken şey ise oyun kuruculardır. Oyun kurucu takım için şarttır. Ancak oyun kurucuyu alıp da MC bölgesinde oynatmak ise israf olabiliyor. Ayrıca oyun kurucuyu ne yapacak olursanız olun takımınız yine gol yemeye devam edersiniz. Bunun yerine tüm oyuncularınızı her iki ayağını kullanabilen oyuncularla değiştirmeniz, gol yeme oranınızı büyük oranda düşer.

Top Eleven En iyi Taktik Nasıl Bulunmaktadır?

O kadar denemenize rağmen halen sizin için en iyi olan taktiği bulamadınız ya da Top Eleven Token Hilesi için Yöntemler için arayış mı içindesiniz. O zaman yapmanız gereken tek şey aşağıdaki taktiği uygulamak olmalıdır. Ancak bu taktiği uygularken size bahsedilenlere bağlı kalmanız şarttır. Bu sayede %98’i bulan kazanma oranlarına sahip olunabilir. Tabi bunun içinde kaliteli oyunculara sahip olmanız gerekir. Bu taktiği uygularken takımınızı 4-4-2 dizmelisiniz. Tabi orta saha kanat oyuncularınızın AMR ve AML olmasına dikkat ediniz. Birde oyuncularınızın özel yetenekleri olmasına özen gösterin. Daha sonrasında ise ‘Taktikler’ kısmına girerek resimdeki gibi takımınızın taktiklerini ayarlayınız. Şimdi bu taktik ile oynarken ola ki gol yediniz ve geriye düştünüz diyelim. O zaman beraberliği biran önce yakalamak için taktiğimizi hemen aşağıdaki gibi değiştirin. Takımınız geriye düştüğü zaman dizilişinizi değiştirmeyin ve yalnızca defans oyuncularınızı ileriye yönelik oynatınız. Taktikleri ise yukarıdaki gibi değiştirebilirsiniz. Bu taktiğin işe yaradığını fark edeceksiniz. Tabi bu taktik aklınıza yatmayabilir ve günümüz futboluna damga vurmuş takımların taktikleri ile oynamayı tercih edebilirsiniz.

Top Eleven %100 Yenilmezlik Taktiği Hakkında

Top eleven Real Madrid Taktiği: Real Madrid oynadığı atak futbolu ile dikkat çekmektedir. Dizilimi ise 4-2-3-1’dir. Anlayış ise ofansif seri futboldur. Real Madrid’in oynadığı bu futbolun en önemli artısı bol gol atmasdırı. Ancak dezavantajı ise gol yeme oranınızın daha yüksek bir değerdedir.

Barcelona: Barcelona takımı ise yine 4-2-3-1 aylayışı ile oynamaktadır. Ancak seri hücum futbolu yerine daha çok pasa dayalı futbol oyunudur.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları başlıklı makalemizde Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir