Top Eleven Sürümleri

Top Eleven Sürümleri

Günümüzde oyun severler tarafından, pek çok farklı oyun türü tercih edilirken, sosyal paylaşım siteleri arasında yer alan Facebook kapsamında da bildiğiniz gibi birbirinden farklı oyun bulmak mümkündür. Bunlar arasında iyi bir yere sahip olan Top Eleven, son günlerde yaygın olarak kullanımı gerçekleştirilenlerden birisidir. En iyi menajerlik oyunları arasında sayılan bu oyun, günümüze kadar farklı sürümler dahilinde gelerek, her daim güncel sürümler ile oyun zevki yaşamak mümkün olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, top eleven üyelik, oyun oynama, hileler ve top eleven sürümleri hakkında bazı bilgileri sunarak yardımcı olacağız. Peki, ilk olarak üyelik işlemlerine göz attığımızda, hangi bilgiler ile birlikte üyelik tamamlanacaktır biliyor musunuz? Top eleven üyelik işlemleri Bu oyuna http://www.topeleven.com/tr/play/?utm_source=te2015&utm_medium=site&utm_campaign=google.com olan resmi web sayfasından giriş yapmak için, facebook hesabınızın olması yeterlidir. Ana sayfa üzerinden, ‘’ ŞİMDi OYNA ‘’ butonu tıklatılarak, facebook kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi ile sisteme giriş yaparak, oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

Oyun sürümleri ve getirilen yenilikler Her getirilen sürümde, elbette ki bazı yenilikler ve değişiklikler bulabilmek mümkündür. Son olarak getirilen 4-5 sürüm hakkında bilgiler vermek gerekirse; ilk olarak 15 Eylül 2016 tarihinde getirilen sürüm hakkında bilgiler verelim. Bu sürüm; Top Eleven ( 4.2 ) sürümü olarak bilinirken, iOS ve Android işletim sistemlerinin yanı sıra ağ tarayıcı platformlarında da oynama imkânı sunulmaktadır. Yeni bir müsabaka için hazırım diyenler artık Süper LİG takımlarından tercihler yapabilecekler. Elbette ki bu yıl için başlayacak sezon tarihi 18 Eylül olurken; Lig kapsamında yer alan 8 takıl artık bir üst Lig düzeyine çıkabilme imkânı yakalayacaktır. Yine Şampiyonlar Ligi’ ne katılmak için ise 4 takım belirlenmiştir. Bunların dışında kalan 5-8 sıralama aralığında olan takımlar da yeni turnuvalara katılarak, oyun keyfini yaşayabilecek. Lig menüsü genel olarak hazır olması dahilinde, 3. Sezon gününde bazı değişimler görmeniz mümkün hale getirilmiştir. Bu sürüm ile birlikte bazı yazılım hataları ortadan kaldırılmıştır. Genel olarak bazı oyuncular ‘’ telif ver ‘’ durumunda bir takım sorunlar yaşıyorlardı. Bu hata mesajı ise oyuncu alım- satım işlemlerinde maalesef 14 sözleşmeli bir oyuncunun olması gerektiği yönündeydi: Bu hatırlatma dahilinde, alınan hata kapsamında ise transfer işlemleri gerçekleştirilmiyordu. Artık bu sürüm ile bu sorunun ortadan kaldırıldığı, oyuncularına kolaylıklar sunmuştur diyebiliriz. Genel olarak maç kuralları ve Lig ekranında her hangi bir değişiklik yapılmadı bu sürüm ile. Fakat menajerler her hangi bir sorun olmadan, oynanan müsabakalara katılarak, maçları seyretme imkânından da alı koyulmadı. 28 Eylül yenilikleri Oyun geliştiricileri her daim Top Eleven sürümleri konusunda gelişime açık olurken, yine 28 Eylül 2016 tarihinde getirmiş olduğu yenilikler ile 4.3 sürümünü sundular.

Yine diğer sürüm gibi tüm platformlarda oyun imkânı bulunurken, bazı değişiklikler ise aşağıda ki gibi yer almaktadır.

• Artık bu oyunu oynarken, daha fazla bildirim ve geri bildirim alacaksınız. Bunun yanı sıra elbette ki daha fazla ipucu oluşturulmuş olurken, hem oyun daha keyifli hem de anlaşılabilir olacaktır.

• Canlı olarak ana menü ekranında yer alan Yardımcı raporu özelliği de Top Eleven 4.3 sürümü ile hayat buldu.

• Sahip olduğunun kulüp ile artık tüm gelişmeleri daha kolay öğrenebilecek, oyun hakkında güncel kalarak, oyuna daha iyi hakim olabileceksiniz.

• Bazı mobil cihazların ekranlarının ufak olması halinde, maç izleme deneyimleri verimsiz oluyordu. Bu konuda da iyileştirmeler yapılarak, oyuncuların sahip oldukları yıldız sayıları ise rakamla gösterilecek daha iyi bir görsel haline getirildi.

• Tabi ki 4.2 sürümü gibi bu sürüm için de bazı yazılım hatalarının düzeltilmesi oyuncuların istekleri arasındaydı. Canlı maçlar oynanırken, karşılaşılan bir sorun da ‘’ KAYDET ‘’ butonu kullanılmasıyla ilgiliydi. Bu sorunu da ortadan kaldırılarak, tüm değişiklikleri sorunsuz bir şekilde kayıt altına alabileceksiniz.

• Token fiyatının gösterim şekli de daha basit bir hale getirilmiş olurken, oyuncu satın alırken artık token miktarını tam ve net bir şekilde görebilme imkânını yakalayabilecekler.

Top Eleven V 5.1 Her ne kadar bu sürümden önce daha birkaç sürüm getirilmiş olsa da, son olarak güncellemeler bu şekildedir. Hataların giderilmesi, oyun iyileştirmeleri de Top Eleven sürümleri arasında yer alan 5.1 ile hayat buldu. Peki, bu sürüm ile getirilen yenilikler nelerdir biliyor musunuz?

• Örnek olarak öncesinde U- 21 oyuncuları daha fazla token ihtiyacı duyulmaktaydı. Fakat bu sürüm ile birlikte artık daha az token ile sahip olunabilecek. Bunun yanı sıra da daha kaliteli olması bilinen özellikleri arasında.

• Menajerlerin oyunlara daha hızlı bir şekilde giriş yapabilmesi adına geliştirmeler yapıldı. Artık oyuncu deneyimi üst seviyede olurken, oyuna giriş hızı mükemmel olabilecek

• Bildirim sisteminde yapılan bazı değişiklikler, iyileştirme kapsamında olurken, bellek üzerinde bulunan etki de azaltıldı, yardımcı rapor ekranı da uç segment cihazlardan kaldırılmıştır

• Menajerlerin maç bildirimlerini zamanında alabilmeleri için çalışmalar yapıldı

• Mağazaya girdiğinizde bazı tuhaf ve kesik kelimeler ile karşılaşıyordunuz. Artık 5.1 sürü ile bu sorun da ortadan kaldırılmıştır.

• Genel olarak bilgiler bu şekilde olurken, her daim güncellemelerden haberdar olmak üzere, bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Token Hilesi Ve Top Eleven Oyunu Oynama Yolları başlıklı makalemizde Top Eleven Token Hilesi Ve Top Eleven Oyunu Oynama Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir