Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları

Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları

Son zamanlarda herkes tarafından bilinen ve oynana oyunlardandır. Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları hakkında pek çok durum vardır. Bunlardan bazıları yazımızda yer alıyor. Düzenlenen durumlar ve şikayetçi duydukları durumlar yazımızda mevcut. Top Eleven kodlarını sizlere tanıttıktan sonra pek çok soruyla karşılaştık: Kodu Kullan nedir? Kodu nasıl kullanırım? Kodu nereden alırım? Bu yazı, size bu soruların cevaplarını anlamanıza yardımcı olacaktır. Top Eleven kodu nedir? Top Eleven kodları size oyun içinde yardımcı olacak Sağlık Paketleri, Beceri Puanları, oyun içi nakit ile hatta token gibi ürünleri almanızı sağlamaktadır. Kodu aldığınızda tek yapmanız gereken kodu işleyebilmektir. Kodu nereden alırım? Top Eleven kodları promosyon kampanyalarımız süresince ve ya resmi Twitter ve Facebook sayfalarımızdaki duyurularak düzenlenmiş yarışmalara katılarak edinilebilirsiniz, eğer ki, bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız gözünüz sayfalarımızın üzerinde olmalı. Kodu nasıl kullanırım?

Top Eleven kodları herhangi bir platformda kolayca kullanılabilir gerçekten işlem çok basittir. TopEleven.com’da oyun ekranının ustindeki ‘Kodu kullan’ kısmına tıklayınız. Kodu ‘Kodu buraya yaz’ kısmına yazın ve ‘Kullan’ kısmına tıklamanız gerekir. Facebook’da ‘Kullan’ Kısmı sayfanın alt kısmına bulunuyor. Ekranı alta doğru çekin hemen altta sağ köşede ‘Kullan’ kısmını Forum, Gizlilik Politikası, Hizmet kullanım şartları‘nın yanında görebilirsiniz. ‘Kullan’ kısmına tıklayın ve Kodu ‘Kodu buraya yaz’ kısmına yazın ve ‘Kullan’ kısmına tıklayınız. İOS ve Android app’larda Token, Nakit veya herhangi bir Sağlık Paketi simgesine tıklamalısınız. Sistem sizi direk olarak alım işlemlerine yöneltecektir. ‘Kullan’ kısmına tıklayın ve Kodu gerekli alana yazıp yeşil çek işaretine tıklayarak kullanmalısınız. Top Eleven kodlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa Top Eleven Wiki sayfasını ve ya Bilgi Tabanımızı ziyaret ederek sorunuza cevap alabilirsiniz.28 Eylül tarihinde yeni bir Top Eleven sürümünü (4.3) iOs, Android ile ağ tarayıcıları dâhil olmak üzere tüm platformlarda kullanıma sunuldu. Aşağıda değişikliklere göz gezdirebilirsiniz.

YENİ: – Menajer, yardımcında sizler için daha fazla geri bildirim ve ipuçları bulunuyor. Yeni Yardımcı Raporu özelliği şimdi canlı olarak Ana menü ekranında yer alır. Kulübünle ilgili oluşan her şeyi daha kolay öğrenerek güncel kalmak için bunu kullanmalısınız.

İYİLEŞTİRMELER: – Ufak cihazlarda Canlı Maç izleme kullanıcı deneyimini düzenlendi. Şimdi bir oyuncunun sahip olduğu yıldız sayısı rakamlarla gösterilecektir.

YAZILIM HATALARININ GİDERİLMESİ: Top Eleven Oyun Hataları ve Oyuncu Yorumları hakkında yapılan düzenlemeler ise;

– Canlı Maçlar esnasında ‘Kaydet’ düğmesinin kullanılabilirliği ile ilgili sorunu çözüldü. Artık maç esnasında Takımında yaptığın tüm değişiklikler normal bir şekilde kaydedilecektir.

– Önerilen Oyuncular için belirtilen Token fiyatı artık Basitleştirilmiş Çince dilinde düzgün bir şekilde gösteriliyor. Oyunu bu dilde oynayan Menajerlerimiz Önerilen Oyuncuyu satın almak için gerekli Token miktarını tam olarak gözlemnecektir. 5 Eylül tarihinde Top Eleven (4.2) sürümünü iOS, Android ve ağ tarayıcı platformlarında kullanıma sunuldu.

– Doğrudan Transfer sürecinde Menajerler bir oyuncu için ‘teklif vermeye’ çalışırken ortaya çıkan problemi çözümledik (menajerlere oyuncu satmak ya da oyuncuları takımdan atmak için en az 14 sözleşmeli oyuncuya sahip olmalarını hatırlatan ve ya bir hata nedeniyle görüntülenen bir mesaj alırlar).

– Oyunun Flash Player sürümünü (Top Eleven 2017) oynayan Menajerler Lig ekranında ve müsabaka kurallarında herhangi bir değişiklik görürler. Fakat endişe edecek bir şey yok, bu menajerler yeni müsabakalara katılabilecek ve bu maçları seyredebilirler.

– Zaman gelecek ve futbol taraftarları, menajerler kim bilir belkide bir sonraki nesil size sorabilir, ‘O tarihi günde orada mıydın?’ şeklinde. Ve sizde gururla cevap verebilirsiniz: ‘’Top Eleven 2017, ilk yayınlandığında evet oradaydım!’’ diyerek yanıt verebilirsiniz.

-Bugün Top Eleven güncellemeler tarihindeki en önemli gündür. Top Eleven 2017 yenilenmiş modern diyazynıyla, yeni özellikler ve şimdiye kadar görülmemiş futbol menajerliği deneyimleri getirmektedir.

-Eğer ki, daha önce hiç Top Eleven oynamamışsanız, başlamak için muhteşem bir zamanlama. Top Eleven’ın sağdık menajeriyseniz takımınızın şu an daha iyi bir grafiği ile hak ettiği yeri vardır.

-Kazanma arsuzuyla dolu arkadaşlarınızı davet edip ekstra tokenlar kazanmak için üyeleriniz olarak şimdi davet ederek ve bu fırsatı kaçırmayınız.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Yarışmaları başlıklı makalemizde Top Eleven Yarışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir