Top Eleven Nedir ?

Top Eleven Nedir ?
Günümüzde bir çok genç, futbol oyunları oynamaya meraklıdır aslında. Daha çocukluk çağında başlayan bu futbol merakı, ilerleyen yaşlarda da devam etmektedir. Belki futbol oyunlarını ilk oynadığınız zamanlarda, oyunlar bir karton kağıt ile çizilmiş gibi gelebilmekteydi sizlere ve sürekli bir makineye karşı oynamak zorundaydınız ve bu durum bir süre sonra sıkıcı bir hal alıyor, belki bilgisayar oyunları arasında en çok sevdiğiniz futboldan sizleri soğutuyordu. O süreçte benim düşündüğüm hep şu oluyordu; acaba bu oyunlar bir gün online oynanabilir daha gerçekçi hal alıp daha heyecanlı ve çekişmeli olacak mı ? Evet, işte benim yıllar önce futbol oyunu oynarken sorduğum bu sorunun cevabı, şimdi biz futbol sevdalılarına top eleven oyunu ile verilmiş durumda. Peki nedir bu top eleven oyunu ?
Top eleven oyunu, facebook üzerinden online olarak oynanabilen bir futbol oyunudur. Bu oyunda rakip olarak karşınızda sizin gibi facebook kullanıcısı kişiler vardır. Ve siz bu kişilerle belli kategorilerde yarışır, belli maçlara çıkarsınız. Her kademesi çok daha heyecanlı olan bu oyunun en güzel yanı da, karşınızdaki takımların bir makine tarafından değil, farklı kişi veya kişiler tarafından yönetiliyor olmasıdır. Karşınızda farklı kişilerin olması size oyun içerisinde farklı taktikleri düşünme ve uygulama gereksinimleri sunacaktır. İşte bu taktikleri bulabilecek olduğunuz en güzel yer ise; Top Eleven Hileleri adresidir. Peki bu sitesinde neler mi var ?
Bu site, top eleven oyunu için gerekli olan bir çok hile ve taktikleri barındırmaktadır. Tamamen ücretsiz ola sitede, oyunda çok üst seviye olan arkadaşların ve kullanıcıların vermiş oldukları taktikler ile, hem oyunun tadına tamamen varacak, hem de kullanacak olduğunuz sitedeki profesyonel ip uçları sayesinde yenilmezliğinizi ilan edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Top Eleven Hile Sitesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir