Top Eleven Hilesi 2017 Doğru

Top Eleven Hilesi 2017 Doğru

Eh be top eleven, sizi bile top eleven token hilesi aramaya yönlendirdin ya daha ne diyebiliriz ki, hani sana verdiğim emekler ne oldu, kaç yıl oldu be! 2017 yılında bile güncel top eleven token hilesi arar hale geldik. Oysa ki oyun ilk seviyelerdeyken ne kadar da eğlenceliydi, istediğimiz oyuncuyu ve formayı istediğimiz token karşılığında alabiliyorduk. Hatta hiç unutulmaz 50 token’i çaylak bir oyuncuya vermiş ama yine de top eleven token hilesi aranmamıştır. Bu günlerde top eleven token hilesi nasıl yapılır, nasıl indirilir, nasıl kullanılır, android top eleven token hilesi ve güncel top eleven token hilesi 2017 doğru olarak en çok arama yapılan söz öbeklerinin başında gelir. Neyse kısmet böyleymiş deyerek yaklaşık 5 yıldır süregelen top eleven deneyimlerimi paylaşalım. Biraz geçmişe değinecek olursak top eleven son günlerde adından sıkça bahsettiren ve iyi kurgulanmış bir menajerlik oyunlardandır. Oyun online olarak oynanır ve gerçeğe yakınlığı ile çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarmış. Oyuncular kurdukları takımları kendileri yönetmektedir ve bağlandıkları her ağda kendileri gibi gerçek bir yönetici ile oyunu oynana bilir.

Bizler de ilk duyduğumda inanamamıştım ama sonra oynayınca gerçek olduğunu fark ettik. Sonuçta bu güne kadar tüm futbol oyunlarını bilgisayara karşı oynamışve bu oyununda bir şekilde bilgisayar tarafından yönetildiğini düşünülürdü. Oynadıktan sonra ise oyunun tamamen gerçek kişiler tarafından yönetildiğini fark ettik. Top Eleven hilesi 2017 doğru konusuna gelince kullanılan en kolaylaştırıcı formüllerdir. Oysa bize nasılda anlatılmıştı; ‘hile, oyunu geçiyorsun, üstün gelen sen oluyorsun…’ şeklinde. Top eleven token hilesi nasıl yapılıyor? Top eleven token hilesi olarak adlandırılan ama aslında hile bile olmayan bu formül oyunda sizin yönetiminizi daha da kolaylaştırmak adına geliştirildi. Hile bir bölümü, bir oyunu ya da zor bir engeli hiç oynamadan geçmek gerekir. Hâlbuki bu oyunda böyle bir şeyin olması bile imkânsız bir durumdur.

İlk denediğimizde oyunu kazanacağımızı düşündürmüştü bize, fakat uyguladıktan sonra da oynamaya devam ettik ve yine kendimiz kazandık. Hile adı verilen formüller ise bizim oyunda takıldığım yerleri daha rahat geçmemi sağladı yalnız. Bir bölümü benim oynamamı engelleyerek değil de bizlere oyunda kolaylık sunarak geçilmesini sağlayan bu formülü kullanmaya her oyuna devam edin. Asla hile olduğunu düşünmüyoruz. Her oyuncunun yaptığı oyunu kolaylaştıran bu formülleri hem gerekli hem de oyunu kolaylaştırıcı buluyoruz. Aksi halde top eleven token gibi bölüm atlaması bu kadar zor ve uğraştırıcı olan oyunu oynamak hiç de zevkli olmazdı. İnsan sonuç olarak yapamadığı şeyden bir süre sonra sıkılır ve pes eder hale geliyor, hâlbuki bunun yerine bölümü geçmesi kolaylaşsa devamında oyundan daha çok zevk almaktadır. Bizler bu oyunun zevkini ilk oynadığımda fark ettik ve oyundan vazgeçmeyeceğimizi anladık. Bunun için de oyunda olabildiğince fark etmemizi sağlayacak formüller arayıp bulduk. İnanıyoruz ki tüm oyuncular bunu yapıyor. Sonuç olarak ise hepimizin adil yarışması lazım bize göre. Son zamanlarda en çok oynanılan ve çok bağlanılan oyun olan top eleven oyununun bu tarz hilelerle anılmasına rahatsız olanlar var.

Ama bizler gibi top eleven token hilesi adı altında kolaylaştırıcı formülleri kullanan oyuncu arkadaşlarım olduğunun da bilincindeyiz. Hep beraber bunun bir hile olmadığını fark ettik ve biz içimiz rahat bir şekilde oyunu oynayabiliyoruz. Her top eleven bağımlısının da bizim gibi bu formülleri kullanmasını istiyoruz. Zaten oyunun her seviyesi ve her sorunu için ayrıca bir formül bulunuyor ve bunu size olabildiğince açıklayıcı bir şekilde anlatmaktadır. Bu sayede bölümlerin sizi bıktırmasından çok siz rahat bir şekilde oyunda ilerlemeye başlarsınız. Unutmadan top eleven’de yasal yollar ile token kazanma yöntemleri ise arkadaşlarını davet ederek token kazanma, video izleyerek token kazanma, sposorlarla anlaşma yaparak token kazanma, anketleri doldurarak, oyuncu satarak ve ya verilen görevleri yerine getirerek token kazanma olarak bir kaç bölüme ayrılmaktadır. Bu yazımızda top eleven hilesi 2017 doğru konusunda bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaştık. Sizlerde oyunun vermiş olduğu haz ile oynamanın zevkine varabilirsiniz. Eminiz ki, sizde müptelası olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Hileleri başlıklı makalemizde Top Eleven Hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir