Top Eleven Hileleri

Top Eleven Hileleri

Topeleven logosu
topeleven logolar

Top Eleven futbol menajerlik oyunu dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir oyun. Dünyanın en popüler futbol menajerlik oyunu. Top Eleven oyunundaki amaç bir takım kurup bu takımla kupalar kazanmak. Lig şampiyonlar ligi ve kupa olmak üzere üç farklı alanda kupa kazanma yarışı verebilirsiniz. Üç kupayı da aynı anda kaldırmayı başarırsanız üç kupa menajeri unvanını da alırsınız. Top Eleven futbol menajerlik oyununda takım kurup bu takım için oyuncular alabilirsiniz. Bu oyuncuları 24 saat katılabileceğiniz açık artırmalardan alabilirsiniz. Top Eleven futbol menajerlik oyununda bir stadyum kurup o stadyumu geliştirebilirsiniz. Ayrıca takımınız için tesisler kurup onları da geliştirebilirsiniz. Bunlar ve bunlara benzer birçok farklı özellik oyunda sizleri bekliyor. Nordeus firması her geçen gün oyunu daha da geliştirmek için çalışıyor. Oyuna sürekli güncellemeler geliyor. Bu güncellemeleri Top Eleven sayfasından takip edebilirsiniz.

top-eleven-hile-cash-para-altın-token-kazanma-yolları

Top Eleven dünya çapında çok popüler bir oyun.Bu yüzden oyunlarınızda başka ülkelerden insanlarla karşılaşma şansınız çok fazla. Top Eleven futbol menajerlik oyununu arkadaşlarınızla beraber oynayabilir ve onlara hediye gönderip onlardan hediye alabilirsiniz. Bu Top Eleven oyununu daha zevkli bir hale getirecektir.

 

Top Eleven Ülke ve Versiyonları

Top Eleven oyunu 40 dilden fazla dile çeviri desteği de veriyor. Bunlardan birisinin ise Türkçe olması bizim için bir avantaj. Top Eleven oyununu anlamak böylece kolaylaşıyor. Ayrıca Top Eleven oyununun sosyal medya hesaplarında da oyunla ilgili şeyler paylaşılıyor. Buraları da takip ederek oyun bilginizi geliştirebilirsiniz. Facebook üzerinden ya da Android ya da İOS işletim sistemli akıllı cihazlar üzerinden Top Eleven futbol menajerlik oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu platformlar arasında bağlantı kurarak hepsinden birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Buda Top Eleven oyununun iyi bir avantajı.

Bir önceki yazımız olan Kolay yoldan token hilesi başlıklı makalemizde Kolay Token Kazanma, Token Hilesi ve Token Kazanma Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Top Eleven Hileleri” için 13 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir