Top Eleven Hileleri

Top Eleven Hileleri

Top eleven hilesi için çılgın transferler başlığını neden kullandık önce ona değinmeliyiz. Güçlü takım = Güçlü oyuncular eşitliğimizi hep vurguluyoruz. Matematiksel olarak incelediğimizde bu eşitliğin bozulmaması için ise; eşitliğin bir tarafına eklediğiniz, çıkardığınız, böldüğünüz ya da çarptığınız bir sayıyı eşitliğin diğer tarafına da aynen uygulamanız gerekmektedir. Basit bir matematik hesabıyla eğer oyuncularınız kötüyse taktiğiniz ne kadar muazzam olursa olsun, bir yerde mutlaka tökezleyecek ve oyundan sıkıldığınızı hissedersiniz. Peki, top eleven hileleri nasıl yapılır ve hangi bölgelere transfer yapmalıyız biraz da bundan bahsedelim. Top eleven transfer hilesi nasıl yapılıyor? Top eleven serüvenimin ilk yıllarında oyuncu transfer etmek kadar kolay bir şey yoktu, paranı ver oyuncunu al, bul karayı al parayı gibi aynen, oh zaten top eleven hileleri de bol, oyuncu havuzunda her bölgeden alabileceğin binlerce oyuncu bulunuyor. Canın isterse yıldızlı, canın isterse en pahalısını, canın isterse en özel yeteneklisini alabilirsiniz. Bu durum özellikle yaklaşık 10 seviye kadar devam ettikten sonra ne mi oldu? Gelin inceleyelim.

Top eleven transfer markete girdiğimde ortalıkta özellikle taiwan, tayland, kore asıllı top eleven oyuncularının ambargosuyla karşılaşıldı. Adamlar 3 yıldızlı oyunculara yüzlerce token saçıyorlardı ve tabi bir yerden sonra hırs yaptıkça siz de bastıkça basıyor ve eliniz boş dönersiniz. Sonra token de olmadığından bekle babam bekle bir türlü gelmez. Tokenin olacak da, taylandlıların olmadığı, teklif vermediği bir oyuncuya teklif verip te alırsınız. Sonra bu konu üzerine biraz düşündükten sonra, şunu yapın. Gözlemleyin! evet sadece top eleven hilesi için gözlemlemek yetebilir bazen herhangi bir oyuncuya transfer teklifi yapmadan önce top eleven transfer pazarının oyuncu yoğunluğunu ölçmelisiniz. Özellikle öğlen saatlerinde diğer ülkelerde akşam olduğundan dolayı yoğunluğun fazla, ama gece geç saatlerde ve sabah çok erken saatlerde diğer ülke oyuncularının uyuyor olduğunu görebilirsiniz. Elbette ki diğer ülkelerde ise çok fazla oyuncunun bulunmaması transfer marketteki kalabalıklığı ve aşırı hırslı kişilerden uzak bir şekilde transfer yapmanızı kolaylaştırır. Ama bu yetti mi derseniz, bazen evet bazen hayırdır. Bu noktada da ayrı bir strateji izlememiz gerekir aslında bir nevi karşınızdaki kişiye oyun oynarsınız.

Bunun için bazen top eleven uygulamasına da ihtiyaç duyulmaktadır. Nasıl mı? Gelin inceleyelim. Açık arttırma ile top eleven transfer hilesi hakkında Açık arttırmadan herhangi bir oyuncuya teklif verdiniz ve ortalığın biraz kalabalıklaştığını hissedersiniz. Bu aşamada ya oyuncudan vazgeçeceksiniz ya da diğer oyuncuları yıldırmalısınız. Biz eğer fazla teklifçinin bulunduğu bir durumda açık arttırma ile top eleven transfer hilesi yapmak istiyorsak çok sabırlı olmanız gerekir. Öncelikle koltuğumuza oturup biraz rahatlıyoruz. Ve sırasıyla şu top eleven transfer hilesi taktiklerini uygululayın;

• 1 token vererek açık arttırmaya başlayın.

• Başka teklif veren yoksa zaten arttırmayı kazanırsın ama varsa teklif verin,

• Önce hep ilk teklif veren siz olmalısınız.

• Bunu birkaç aşama devam ettiriniz.

• Sonra aniden teklif vermeyip beklemelisiniz.

• Karşıdaki oyuncu sizin tokeninizin bittiğini düşündüğü son saniyede teklif vermelisiniz.

• Ve açık arttırmayı kazanırsınız.

• Bu taktik tutmazsa bu defa bir ilk bir son anda teklif verin ve karşınızdakini şaşırtmalısınız.

• Emin olun artık kimse sizinle düelloya girmek istemeyecek ve çekineceklerdir.

Top eleven en iyi oyuncu nasıl bulunuyor? Top eleven transfer hilesi için gereken en iyi oyuncuyu bulmanız için bir kaç kritik noktayı belirtir. Oyuncunun iyi ve gelişime açık olduğunu şu kriterlere bakarak anlaşılır; Oyuncu pahalıysa iyidir: Aynı yaşta ve aynı bölgede oynayan oyunculardan pahalı olanı alınız. Emin olun o oyuncu daha iyi gelişim göstermektedir. Özel yeteneği varsa iyidir: Birbirine yakın seviyedeki oyunculardan mutlaka özel yeteneğe sahip olanı alınız. Formu yüksekse iyidir: Oyuncunun daha önce yaptığı maçlardaki formuna bakın ve formu, devamlılığı yüksek olan oyuncuyu almalısınız. Ve unutmayın bu yazıda geçen top eleven hilesi programla yapılan bir hile değil, aslında bir top eleven transfer taktiğini belirtir.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Token Hilesi başlıklı makalemizde Top Eleven Token Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir