Top Eleven Haberleri

Top Eleven Haberleri

18 Kasım’da Top Eleven haberlerinde yeni sürüm 5.1’i iOS, Android ve ağ tarayıcı platformlarında yayınlandı. Menajerlerimize sunduğumuz harika haberlerin ve iyileştirmelerin değişiklik listesini aşağıda yer alıyor:

YENİ – Yaptığınız geri bildirimi değerlendirdik ve Gençler Akademisi’nden çıkan oyuncular (U-21) bundan sonra daha kaliteli olacak ve daha az token gerektirecek bu da yeni top eleven haberleri arasına bulunuyor.

İYİLEŞTİRMELER – Bu sürüm ile Menajerlere daha hızlı giriş sağlayarak oyuncu deneyimini iyileştirildi. – Oyunun bellek kullanımını iyileştirildi. Bellek üzerindeki etkinin azaltılması için Yardımcı Raporu ekranındaki hediye animasyonunu alt uç segment cihazlardan kaldırıldı. – Bildirim sistemimizi iyileşti ve artık Menajerler maçlarının bildirimlerini zamanında alabiliyor. – Bazı cihazlarda tam olarak görüntülenemeyen Lig Tablosu genel bakışını düzeltildi. – Kulüp Mağazası’nda yazı tipi düzeltildi ve artık garip şekilde kesilmiş kelimeler bulunmayacak. – Menajer ekranındaki Menajer Bilgileri bölümünde bulunan ‘uyruk’ kelimesini yerine ‘ülke’ kelimesini eklendi. – Tüm Futbol Federasyonları logolarının bütün cihazlarda doğru şekilde yüklenmesi gerçekleştirildi. – Bazı Menajerlerin ise Canlı Maç sonrasında taraftarlarına teşekkürlerini gönderdiklerinde karşılaştıkları bağlantı sorunlarından bazılarını çözüldü. – Şampiyonlar Ligi ve Super Lig turnuvalarında seviyeler arasındaki denge iyileştirildi.

DÜZELTİLEN YAZILIM SORUNLARI Top eleven haberleri arasında yer alan düzeltilen yazılım sorunlarını inceleyelim;

– Oyuncuların bilgi ekranlarındaki kalite yüzdesini düzeltildi. 2016 sona erdi ve 16 Ekim tarihinde Top Eleven 2017’yi {Top Eleven sürüm 5.0} iOS, Android ile ağ tarayıcıları dahil olmak üzere tüm platformlarda kullanıma sunuldu. Aşağıda değişiklik günlüğüne ulaşabilirsiniz.

YENİ – Top Eleven 2017 yenilenen oyun varlıklarını ve yeni oyun içi müziği beraberinde getirdi. En sevdiğin futbol menajerinin yeni görünümüne göz atarak ve müziğini dinleyebilirsin. – Süper Lig’e hazır mısın? & İlk turnuva şimdi başlıyor! – Kupaya katılan takım sayısında azalma yaşandı ve artık bu turnuvada 64 kulüp bulunuyor. Kulüp sayısı yarıya iniyor ama turnuvanın keyfi de ikiye katlanmaktadır.

İYİLEŞTİRMELER – Lig gruplarında para ödülünü artırıldı ve artış üssel kuvvete göre yapılacak yani, Pozisyonun ne kadar iyi olursa o kadar fazla bir artış alırsınız. Bu sezondan başlamak üzere, 1. gelen kulüp sezon sonunda P daha fazla para alır, 2. olan 3 daha fazla, 3. olan daha fazla ve 4. olan 5 daha fazla para almaktadır. – Para ödüllerini artırıldı. Oyunculardan biri eleme turu olan herhangi bir turnuvayı kazandığı zaman, finali kazanan şu anda aldığından u daha fazla nakit alabilecek. – Arapça yazı tipi iyileştirildi. Bu oyunu Arapça oynarken artık Latin harfleri okunaklı bir hale dönüştü. – Federasyonlar ekranındaki ‘Kurallar’ simgesi yeni bir tasarıma sahiptir. – Artık Destek Ekibi ile iletişime geçtiğinizde, sorununuzla ilgili bir ekran görüntüsünü yaptığınız işlem çakılmadan eklemeniz mümkündür. Müşteri anketi size gönderildiğinde artık daha önce gelen mesajları engellememektedir.

DÜZELTİLEN YAZILIM HATALARI Federasyonlarda aşağıdaki unsurlar çözüme ulaştırıldı:

– Bazı Menajerlerin Federasyon maçlarına katılırken yaşadıkları sorundur. Artık bu maçlara Ana Pencere veya Fikstür menülerinden ya da Canlı Maç (zıplayan top simgesi) sekmesinden katılım sağlayabilirsiniz.

– Sezon sonunda Canlı Maç animasyonlarında ortaya çıkan sorunlardandır. Artık Federasyonlar maçlarını seyrederken animasyonlar düzgün bir şekilde çalışmaktadır!

– Çek Cumhuriyeti bayrağı amblem olarak doğru şekilde görüntülendi.

– Yardımcı Raporu’nun Finans bölümünde görülen metin kesilmeleri ve teklif verdiğiniz oyunculara ait kulüp bilgileri ile ilgili sorunları çözüldü.

– Yardımcı Raporu’nda aynı açık artırma için yapılan çift girişleri düzeltildi.

– Şimdi Yardımcı Raporu’ndan çıktığınızda, bir sonraki maçın ön izlemesi Ana ekrana doğru bir şekilde yüklenebilecek.

– Android 6 ile çalışan Samsung cihazlarında, Kadro ekranında saha ile ilgili bir sorunu çözüme kavuştu. Daha önceden, saha görünmesi gereken bölgenin dışında da görünüyor.

2016 Top Eleven ve Menajerlerden oluşan küresel topluluk için harika bir seneydi! Geri bildirimleriniz oyun iyileştirmeleri ve yeni özelliklerin geliştirilmesinde yol gösterici olmaya devam ederken başından sonuna kadar aksiyonun dop dolu yeni sunumların yaşandığı bir yıldı.

2017 geldi ve oyuncularımızla yakın işbirliği içinde pek çok yeni özelliği geliştirmek için sabırsızlanılıyor. Not: Top Eleven 2017 oynayabilmek için minimum gereksinim iOS 7 ya da Android 4.0.3 gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Hilesi 2017 Doğru başlıklı makalemizde Top Eleven Hilesi 2017 Doğru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir