Top Eleven Güncellemeleri

Top Eleven Güncellemeleri

16 Ekim tarihinden başlayarak tüm Apple cihazlarında iOS 7’den ve Android cihazlarında 4.0.3’den düşük olan işletim sistemi sürümlerine verdiğimiz desteği ne yazık ki artık sonlandırdık. Bu daha eski işletim sistemi sürümleri ile desteklenmeyen oynanabilirlik ve tutarlılığı iyileştirmemiz ve yeni özellikler ekleyebilmemiz için gerekir. Bu, minimum gereksinimleri karşılamayan, iPhone 3GS ya da iPod Touch 4. nesil gibi cihazların artık oyuna bağlanamayacağı anlamına gelir. 16 Ekim’den itibaren Top Eleven Güncellemelerinden sonra oynamak için gerekli olan minimum İşletim Sitemi sürümleri ise;

• iOS v7

• Android v4.0.3 iOS ve ya Android sürümünün güncellenmesi:

Cihazın daha yüksek bir İşletim Sistemi sürümünü destekliyorsa güncelleme yapabilirsiniz. Güncelleme yapmak için lütfen Apple (iOS cihazları) ile Google’ın (Android cihazları) talimatlarını takip ediniz. İşletim Sistemi sürümünü güncelleyemiyorsanız yapmanız gereken;

1. Misafir olarak Oynama Güncelleme yapamayarak İşletim Sistemi sürümünden daha düşük bir İşletim Sistemi ile ‘Misafir olarak oynayan’ tüm Menajerler; takımları ile başka bir mobil cihaz ya da oyunun tarayıcı sürümü üzerinden oyunu oynayabilmek için acilen takımlarının Facebook, Google+ (Android) ve ya Game Center (iOS) bağlantılarını yapmalı. Takımının Facebook bağlantısını yaptığında ücretsiz ekstra tokenlar kazanacağını lütfen unutmayınız.

2. Facebook, Google+ veya Game Center ile Oynama Belirtilen İşletim Sitemi sürümlerinden daha düşük olan İşletim Sistemini cihazlarında kullanan ve takımlarının Facebook, Google+ ya da iOS Game Center bağlantılarını yapan Menajerler güvendeler ancak oyunu oynamaya devam edebilmeleri için minimum gereksinimleri karşılayan bir cihaz veya oyunun tarayıcı sürümünü kullanmaları gerekmektedir. 2017 yılı sona erdi ve 16 Ekim tarihinde Top Eleven 2017’yi (Top Eleven sürüm 5.0) iOS, Android ile ağ tarayıcıları dahil olmak üzere tüm platformlarda kullanıma sunuldu. Aşağıda değişiklik günlüğüne ulaşabilirsiniz.

YENİ – Top Eleven Güncellemeleri 2017 yenilenen oyun varlıkları ile yeni oyun içi müziği beraberinde getiriyor. En sevdiğin futbol menajerinin yeni görünümüne göz at ve müziğini dinlemelisin! Kupaya katılan takım sayısı azaltılmış ve artık bu turnuvada 64 kulüp yer almaktadır. Kulüp sayısı yarıya iniyor ama turnuvanın keyfi de ikiye katlayarak ilerliyor!

İYİLEŞTİRMELER Top Eleven Güncellemeleri hakkında yapılar iyileştirmeler ise;

– Lig gruplarında para ödülünü arttı ve artış üssel kuvvete göre yapılacak, Pozisyonun ne kadar iyi oluyorsa o kadar fazla bir artış alınıyor. Bu sezondan başlamak üzere, 1. gelen kulüp sezon sonunda P daha fazla para alır, 2. olan 3 daha fazla, 3. olan daha fazla ile 4. olan 5 daha fazla para alınıyor.

– Para ödüllerini artış yaşandı. Oyunculardan biri eleme turu olan herhangi bir turnuvayı kazandığı zaman finali kazanan şu anda aldığından u daha fazla nakit alabilecek.

– Arapça yazı tipini iyileştirilerek güncellendi. Bu oyunu Arapça oynarken artık Latin harfleri okunaklı bir hale dönüştü.

– Federasyonlar ekranındaki ‘Kurallar’ simgesi yeni bir tasarıma sahiptir.

– Artık Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz zaman sorununuzla ilgili bir ekran görüntüsünü yaptığınız işlem çakılmadan eklemeniz mümkündür. Müşteri anketi size gönderildiğinde artık daha önce gelen mesajları engellememektedir.

DÜZELTİLEN YAZILIM HATALARI

– Federasyonlarda Top Eleven Güncellemelerini aşağıdaki unsurları çözüme kavuşturduk;

– Bazı Menajerlerin Federasyon maçlarına katılırken yaşadıkları sorundur. Artık bu maçlara Ana Pencere ya da Fikstür menülerinden veya Canlı Maç (zıplayan top simgesi) sekmesinden katılılabilir.

-Sezon sonunda Canlı Maç animasyonlarında ortaya çıkan sorunlardandır. Artık Federasyonlar maçlarını seyrederken animasyonlar düzgün bir şekilde çalışabilecek.

– Çek Cumhuriyeti bayrağı amblem olarak doğru şekilde görüntülenmesi sağlanmıştır.

– Yardımcı Raporu’nun Finans bölümünde görülen metin kesilmeleri ile teklif verdiğiniz oyunculara ait kulüp bilgileri konusunda ilgili sorunları çözüme kavuşturduk.

– Yardımcı Raporu’nda aynı açık artırma için yapılan çift girişleri düzenlenerek sizlere sunuldu.

– Şimdi ise Yardımcı Raporu’ndan çıktığınızda, bir sonraki maçın ön izlemesi Ana ekrana doğru bir şekilde yüklenmesi sağlanacak.

– Android 6 ile çalışan Samsung cihazlarında ise Kadro ekranında saha ile ilgili bir sorunu çözüldü. Daha önceden, saha görünmesi gereken bölgenin dışında da görünüyordu. Bu sorunda çözüme kavuştu. Bundan sonrası sizde iyi eğlenceler.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Haberleri başlıklı makalemizde Top Eleven Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir