TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU SAHA VE ÇEVRESİ

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU SAHA VE ÇEVRESİ

 

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde sizin kontrol edebildiğiniz bir alan mevcut ve alan içerisinde bulunan bazı yapılar var şimdi Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki bu yapıları ve özelliklerini kısaca inceleyelim;

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde ismini sizin belirlediğiniz bir stadyum var ve bu stadyumun geliştirilmesini siz yapıyorsunuz. Stadyum geliştirmesini yaparken nakit sanal para kullanıyorsunuz ve stadyum çevresindeki ışıklandırmadan, skorborda, koltuklardan sahaya kadar siz geliştiriyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisnde bulunan alanda sağlık bölümü mevcut. Sağlık bölümü geliştirmesi için yine nakit sanal paraya ihtiyacınız olacak.  Sağlık bölümü sakat futbolcularınızın tedavilerini sağlarken aynı zamanda size tedavi paketleri kazandıracak.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Hizmetler Alanı: Oyun içerisinde bulunan bu alan sayesinde kulübünüz daha çok para kazanır ve aynı zamanda seyircileriniz maç sırasında, öncesinde ve sonrasında rahat bir zaman geçirir.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Antrenman Bölümü: Bu bölüm sizin kulübünüzün futbolcularının antrenman çalışmaları için ayrılmış olan bölümdür. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki bu bölüm vasıtasıyla oyuncularınızın becerilerini daha hızlı geliştirebilirsiniz. Ayrıca Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki antrenman bölümü kulübünüz futbolcularının ihtiyaçları olan dinlenme paketleri de üretir. Diğer bölümlerde olduğu gibi bu bölümün geliştirilmesi de nakit sanal para ile yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kolay Eposta Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir