TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU KONTROL PANELİ KULLANIMI

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU KONTROL PANELİ KULLANIMI

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU KONTROL PANELİ KULLANIMI ile Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kadro bölümünde sizlere sunulan bir yönetim paneli bulunmaktadır. Şimdi Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununun sizlere sunduğu bu yönetim panelini inceleyelim; atak bölümünden başlıyoruz. Atak bölümünde Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde yönettiğiniz takımın, takım anlayışı, pas yönü, pas atma şekli, kontra atak taktiği kısımlarını yönetebiliyorsunuz. Daha sonra karşımıza defans bölümü çıkıyor ve defans bölümünde de pres tarzı, top çalma tarzı, ofsayt taktiği uygulama  ve markaj tarzı gibi bölümler bulunmakta.

Kadro bölümünden sonra yönetim kısmında sizlere sunulan başka bir yönetim paneli de Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki futbolcularınıza antrenman sağlayabileceğiniz bir bölüm. Bu bölüm ile futbolcularınızın kondisyonlarını arttırabilir ve onları dinlendirebilirsiniz. Bu panelden de Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki futbolcularınızın özelliklerini çok net bir biçimde görebiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kadro ve antrenman başlıklarından söz ettikten sonra şimdi sırada transfer bölümü var. Başka takımların oyuncuları satılığa çıktı ise Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki bu kısımdan açık arttırma ile satın alabiliyorsunuz. Ekranı sola kaydırarak ek özellikleri görmenizde mümkün olacaktır.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kullanılan bu yönetim paneli ile kolay ve eğlenceli bir biçimde takımınızı yönetebilir ve yükseltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Futbol Menaherliği Simülasyonu İçerisindeki Menü Kullanımı başlıklı makalemizde Futbol Menaherliği Simülasyonu, Menü Kullanımı ve Top Eleven hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir