TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ OYUNUNA GENEL HATLARI İLE BAKIŞ

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ OYUNUNA GENEL HATLARI İLE BAKIŞ

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununa ilk girişlerinizde ekranınız üzerinde indirim teklifleri çıkıyor. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu ekranında çıkan bu indirimler token satışları, kağıt sanal para satışları, acil ilk yardım paketleri, dinlenme paketleri, sağlık paketleri için olmaktadır. İsterseniz bu teklifleri geçip oyuna devam edebiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisine girdiğiniz zaman güzel vakit geçirebiliyorsunuz ve Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu ile kendi takımınızı istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde menajeri olduğunuz takımınızın ismini istediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz ve forma renkleri, forma desenleri, futbol takımı amblemi gibi konularda da istediğiniz değişimleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde takımınızın formalarını deplasman maçları ve ev maçları için ayrı ayrı tasarlayabilirsiniz.

topeleven-oyunu

İstediğiniz takımlar ile dostluk maçları yapıp takımınızın Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki performansını kolaylıkla test edebilirsiniz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde lig ve fikstür bilgileri de yer almakta. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki lig bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilir ve gerekli taktiklerinizi her takım için üretebilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu grafiklerinin çok güzel olduğunu stadyum ve çevresi bakışından kolaylıkla anlayacaksınız. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde stadyum ve çevre yapıların gelişimlerini rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Siz de Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon oyununu ücretsiz indirmek için acele edin.

Bir önceki yazımız olan TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU HAKKINDA MERAK EDİLENLER başlıklı makalemizde TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU HAKKINDA MERAK EDİLENLER, topeleve ve topeleven hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir