Top Eleven Futbol Menaherliği Simülasyonu İçerisindeki Menü Kullanımı

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununu oynamak için uygulamayı açtığınızda ana sayfaya yönleneceksiniz. Ekranınızın sol kısmında oyun içerisinde gerekli olan kategorilerin menü butonları bulunmaktadır.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde yer alan kadro seçeneği ile futbol takımınızın oyuncularının pozisyonlarını, yerlerini, futbol stratejilerini ayarlayabilirsiniz. Yine Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kadro bölümünden oyuncularınızın mevki, kondisyon ve kalite bilgilerini görebilir, bunlar için değişiklikler yapabilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kadro alanına giriş yaptıktan sonra ekranı kolaylıkla sağa kaydırabilir ve takımınızın futbolcularının  yaşları, moralleri, özel durumları konusunda bilgiler alabilirsiniz. Bu alanda Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu oyuncularının dizilişlerine tekrar dönüş yapmak için ekranı sola doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

topeleven-menu-kullanimi

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu futbolcu dizilişinde futbolcular üzerinde uyarılar görebilirsiniz bu uyarılar genellikle mevki dışına konuşlandırılan futbolcular üzerinde olmaktadır ve kırmızı renkli üçgen içerisinde ünlem işareti ile belirtilmektedir. Ekranı tekrar sola doğru kaydırırsanız Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu sizin futbol takımınızın atak, defans, kontr atak gibi özelliklerini değiştirip, yönetebileceğiniz bir alan sunuyor.  Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununun sizlere sunduğu panel özellikleri daha pek çok alanda değişiklikler yapmanızın önünü açıyor.

Bir önceki yazımız olan TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ OYUNUNA GENEL HATLARI İLE BAKIŞ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir