Pro evolution soccer

Top eleven football manager oyunununa alternatif oyunlar arayanlar için birkaç görüş belirtmek istedik. Bu nedenle fifa ve pro evolution soccer oyunları arasında bir kıyaslamada bulunalım dedik.

Günümüz futbol oyunları hakkında herkesin bir takım fikirleri vardır. Kimisi bilgisayar üzerinden oynar kimi ise top eleven football manager gibi online menejerlik oyunlarını sever. Ama ne yazık ki üst düzey bir oyun sistemi daha şu ana kadar gelişmedi. Geliştiren oyun şirketleri var ama hala rekabet devam ediyor. Örnek vermek gerekirse Pro evolution soccer şirketi ve Fifa şirketleri arasındaki farklar kıyaslandığında Fifa şirketi önemli bir üstünlük ortaya koyduğunu belli ediyor. Şüphesiz ki oyun kombinasyonları, grafik, oyun motoru, oyun fiziği gibi özellikler bakımından oldukça üstünlük olan Fifa şirketi Pro evolution soccer şirketine karşın oldukça fark atmış durumda çünkü Pro evolution soccer 2010, 2011, 2012 ve 2013 oyunlarında oyun algoritmalarında tamamen değişikliğe gidemedi sadece ufak tefek oyun kombinasyonları ve bir takım fizik ölçüleri değiştirildi. Ama şunu belirtmek gerek Fifa 2010’da olupta Pro evolution soccer 2013’te olmayan o kadar büyük bir özellik var ki gerçekten görülmeye değer.

Pro evolution soccer teknik direktör transferi

Fifa 2010 da teknik direktörler dahi transfer olabiliyorken Pes şirketi sanki unuttuk dercesine bir yaklaşımda bulunmuş adeta 1 sene geçtikten sonra Pro evolution soccer 2014’ün çıkmasıyla bu özelliği etkinleştirmişler. Oyunda en çok değiştirilen özellik ise oyunun fizik motoru olan fox engine, bu yeni motoru kimi Pro evolution soccer kullanıcısı beğendi kimisi beğenmedi ama görünen o ki Fifa 2014 sanki Pro evolution soccer şirketinden başka rakipleri varmışcasına daha çok gelişim kaydettiler üstelik fazla eksikleri olmamasına rağmen.Hala benim gibi düşünenler varmıdır onu bilmiyorum ama benim gözümde fizik yönünden en iyi Pro evolution soccer oyunu 2009 da japon mühendisler tarafından üretilen pro evolution soccer 2009 dur. Çünkü gerçekten şu andaki fizik motorundan daha çok gelişmişlerdir.

Bir önceki yazımız olan Kolay yoldan token hilesi başlıklı makalemizde Kolay Token Kazanma, Token Hilesi ve Token Kazanma Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Pro evolution soccer” için bir yorum

  • 17 Mayıs 2014 tarihinde, saat 09:16
    Permalink

    Nereeeeeden indirecegiZ

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir